Yüz Güneş Koruyucu
Yüz Güneş Koruyucu

GÜNEŞ KORUYUCU (Yüz) 50 ml

Fiyat : ₺629,17  + KDV
KDV Dahil : ₺755,00

Tamanu Yüz Güneş Koruyucu  
 

  • Doğal içeriklerden oluşan yüz güneş koruyucumuz, çok yüksek koruma faktörünün yanı sıra içerdiği prebiyotikler sayesinde cildimizdeki iyi bakterileri besler ve cilt bariyerinin onarılmasına destek olur.
  • Tamanu çok iyi bir DNA onarıcıdır ve leke bir DNA hasarıdır. Titanyum, silikon türevleri ve hiçbir zararlı kimyasal içermez. Kullanılan çinko oksit non-nano boyutlarda olduğundan cilt altına emilmez ve toksik birikime sebep olmaz.
  • Tamanu yağı ve cilt florasını destekleyici prebiyotikler ile hazırlanmış SUN CARE güneş koruyucumuz D vitamini sentezini engellemeden fiziksel bir koruma sağlar.
  • Güneş maruziyetinden kaynaklanan problemlerde kullanıldığında cildin yatışmasına, renk tonunun dengelenmesine ve doğal renginin korunmasına yardımcı olur.
  • İçerisine kişiye özel olarak palmarosa, zerdeçal, paçuli gibi yağlar eklenebilir.
  • Eczacınıza danışabilirsiniz.

Miktar: 50ml

 

Kullanım Şekli: Ürün güneşe maruz kalmadan önce yüz ve baş bölgesine uygulanmalıdır. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için yüzdükten ve havlu ile kurulandıktan sonra tekrar uygulayınız.

 

Tüketici İçin Uyarılar: Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız. Sık kullanıma uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR